Nevyčítejte mi to

18. listopadu 2013 v 20:37 | Shaymin |  Dopisy ode mne pro vás
Někdy přemýšlím nad tím, že Vám konec oznámím oficiálně. No a co. Jediný, koho to zarmoutí, bude Arthur.
Prostě můj pisatelský duch stávkuje. Možná je to školou, možná je to nedostatkem nápadů. Možná taky vím, že to nikam nevede, ale to jsem si ani nikdy neslibovala. Asi se prostě vrátím k vymýšlením příběhů jen a jen v hlavě. Ale povídku o Velkém Šošongovi ((c) - Arthur a Shaymin) zkusím ještě nějak zpracovat. Pff...
A jak na tom teď autorka tohoto smetiště je? Bídně. Doléhá na ni zase "úžasná" nálada. A nenávist vůči modernímu lidu, protože vše, co miluje, z větší převahy stvořila příroda. A lid to akorát ničí. Ale to je zase na dlouho. Pokud by vás to zajímalo, klidně se mi nějak ohlašte a já si s vámi o tom ráda popovídám.
Taky jsem naštvaná na uvozovky. Když píšete ,, a ", někteří lidé se po vás oženou, že tak se to fakt nepíše. No a co? Ono by se ani nemělo psát " a ", protože to je znak pro jednotku palce (Shaymin je díky informatice velmi chytrá!). A taky proto, že horní "uvozovky" užívají amíci. A to raději budu motat čárky s palci, než abych do toho ještě začala přidávat U.S.A. kouzlo... Ale jinak proti U.S.A. nic nemám. Mám tam dva skvělé kamarády. Sice jeden z nich je celý Čech a druhý polo Čech. Jestli někdy budete chtít, můžu sem hodit pár zážitků s Joeym a výslovností angličtiny. PEEK A BOO!
No. To je asi tak, abyste neřekli. A já se nedivila, že tu mám tak malou (nulovou) návštěvnost. Ale vnucovat se nechci...

Břichabol mající
Shaymin

14251.jpg (640×427)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arthur Arthur | E-mail | Web | 19. listopadu 2013 v 20:20 | Reagovat

Nevyčítáme. Respektujeme rozhodnutí. Ale mrzí nás (mě) to.
Právě jsem si Velkého Šošonga posadila na klín. Pročtu ho, až se prokoušu dějepisem. Mhm. Sladká tečka na závěr.
Vše, co obsahuje uvozovky, tak píšu ve Wordu. Tam je to správně. A co s tím blog udělá, to je jeho věc. Na to mu, s prominutím, se*u. Blog je obecně tak 'nečeský'.
A mě bolí břicho. (Asi kombinací večeře a obrázku brusinek, či co to je. To nejím.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama