Láska prochází žaludkem

13. září 2013 v 21:52 | Shaymin |  Dopisy ode mne pro vás
Nemám čas. Vlastně mám. Nemám inspiraci. Možná mám. Nemám chuť. Jo, to nemám. Omlouvám se. Prostě teď nemám na psaní nějakou velkou náladu. Fakt ne. Tak Vám alespoň dám vědět, že jsem živá.
No tak jsem. I když to chvíli vypadalo, že nebudu. Je druhý školní týden a já už mám ve čtvrtek zaznamenanou absenci. Zůstala jsem doma kvůli bolestem břicha. Toť jedna věc.
A nyní druhá. Od té doby, co jsem na nové škole, nemám hlad. O přestávkách moc nesvačím, a když tu svačinu najdu, kousnu do ní třeba jen dvakrát. To samé s obědem. Zatím jsem ho nikdy nesnědla a do jídelny jsem vcházela bez pocitu hladu. Čím to? Myslím, že dnes mi dal můj tatínek odpověď.
Když jsem si s tímto problémem stěžovala rodičům, taťka se mě nejdřív vyptal na otázky: ,,Nemáš anorexii? Nemáš nechutenství?" Po několika těchto špatných otázkách se mě ale zeptal: ,,Nejsi zamilovaná? Láska prochází žaludkem..." A asi na to kápl. Před tím bych si tu souvislost neuvědomila. Vždyť je přece naprostý nesmysl, aby člověk nejedl jen kvůli "motýlkům v bříšku". Teda alespoň jsem si to myslela... Ale člověk si to tak začíná spojovat, že fakt nevím. Ach jo.
A vždyť já tak ráda jím!

Nikdy nerozpulujte klobásu, když ji pak nedojíte,
Shaymin


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 All€$a All€$a | Web | 16. září 2013 v 17:24 | Reagovat

Moc pěkný blog! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama