Abbey

1. září 2013 v 18:06 | Shaymin |  Mé pisátka
Hehe. Takže nedávno jsem se dívala na Pearl Harbor. A tak jsem tomu i přizpůsobila design blogu a rozhodla se, že se budu snažit žít takovou módou, protože se mi strašně moc líbí! Áách. Je to krásné. Takže napíšu i takovou podobnou povídku. Na dvě části.,,Vstávej, Abbey!" Julie skočila po posteli své spící kamarádky, která to nečekala a reflexně praštila svou rukou. Trefila se přímo po Juliiném nose. ,,Au! Zbláznila jsi se?"
,,Promiň, ale co by jsi čekala, když na mě skočí 60 kilová holka? Ve spánku?"
,,Hele, vždyť ty nemáš co spát. Vždyť je šest večer a my jdeme tancovat."
,,No dobře. Už se jdu nachystat."
,,Ale rychle, ať nejsou ti pěkní už zabraní," zaculila se Julie a utíkala do koupelny. Abbey si rozespale protřela oči a pomyslela, co se jí dnes přihodí. S kamarádkama už několikrát byla tancovat, ale nikdy z toho tanečníka nic nebylo. Možná to bylo dobře, protože jí maminka vtloukávala do hlavy, ať si domů vojáka nedovede, protože nikdy neví, jestli se jí navrátí domů. Ale jí to bylo jedno. Vojáci se jí líbili.
Rychle si natáhla samodržky, oblékla šaty, natáhla rukavičky. Připnula naušnice, obtáhla rty červenou rtěnkou a vlasy přejela velkým kartáčem. Potkaly se s Julií na verandě. Abbey nabídla Julii své rámě a kráčely směrem k místnímu baru.
,,Holky!" Zvolala blondýnka čekající před barem. Rita byla obklopena pěti vojáky. ,,Sehnala jsem nám doprovod."
Abbey rychle přejela po tvářích všech stojících. Všichni měli tvrdý, ale i tak milý výraz. Na první pohled se jí všichni líbili. A nevěděla, koho si vybrat. Prostě se rozhodla počkat, kdo se k ní nachomítne a ujme se jí jako první.
Všichni seděli kolem jednoho stolu. Po seznámení se od jejich povídání odtrhla Julie se Scottem a bavili se, jako by se znali již od dětství. Abbey byla za ni ráda, ale zároveň ji záviděla, protože jejich konverzaci vedla pouze Rita. A všichni jí hltali její slova. Teda kromě Matta, který občas pošilhával po Abbey. I přestože seděl Ritě nejblíže a bavil se s ní častěji, než všichni ostatní vojáci.
,,Víte, dámy, je čas trochu si zatancovat," vyhrkl najednou James. Všichni očekávali, že Matt vyzve Ritu a taky to tak udělal. Matt s Rittou, Scott s Julii a Abbey došel vyzvat k tanci James. Dali si spolu jeden tanec, ale moc jí nezaujal. Pak si zatancovala s Elliotem. A nakonec s Josephem.
,,Prosím, omluvte mě na chvíli," vyhrkla ze sebe Abbey u stolu a mířila směrem ke dveřím. Bylo jí špatně. Ne ze vzduchu, ale z toho, že jí nejvíce ze všech zaujal Matt, po kterém jela Rita. Ale Abbey věděla, že jej nechce. Ne na dlouhý vztah. Chce jej jen využít. Na jednu noc. Taková Rita je a nejednou to svým kamarádkám udělala. Abbey se Matta zželelo. Protože si to nezaslouží... A protože se jí líbí.
,,Jsi v pořádku?" V Abbey to hrklo. Lekla se. Doufala se, že ten, kdo jí venku vyděsí bude Matt, ale byla to opět Julie.
,,Ehm, jo."
,,Nevypadáš tak," nevěřila ji Julie. A měla důvod. Abbey měla skleněné oči a červené líčka.
,,Líbí se ti, co?" Abbey sebou trhla.
,,Vždyť ho ani neznám."
,,No a? Tak poznáš. No tak, kotě. Vždyť celý večer po tobě pošilhává."
,,A taky visí Ritě na rtech. A tancoval s ní tři tance," snažila se Julii vymluvit její mínění. Julie se ale nevzdávala a objala Abbey kolem ramen: ,,To protože ho nepustila. Věř mi. Vždyť ho vidím."
,,To nemusí nic znamenat. Víš co? Vykašli se na to. Nechto plavat. Vojáků ještě bude. A teď mě omluv, protože jdu domů," Abbey si oblékla svetr a dala se do kroku.
,,To jako vážně? Jen kvůli Ritě? Abbey..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama