1. díl

9. června 2013 v 15:39 | Shaymin |  Anime bez názvu
,,Natsumi!"


Dívka rychle odskočila od hrnce, až se jí zatřepotaly tmavé vlasy. Naštěstí dostatečně rychle, aby jí nezasáhl malý, ale i tak silný výbuch. Smrad spalených vajíček se začal proplétat vzduchem školní kuchyně. Přihlížející spolužačky si začaly zacpávat nosy a otevírat okna. Natsumi zrudla a přispěchala na pomoc učitelce, která rychle zachraňovala situaci pod tekoucí vodou u dřezu. ,,Natsumi, Natsumi, co budeš dělat? Muž více ocení teplou večeři, než ženu hovořící pěti jazyky." Natsumi se rychle kousla do jazyku, aby nevpálila nějakou sprostou poznámku na tento výrok, ale další problém už něchtěla. Raději dál pomáhala učitelce s drhnutím hrnce do konce hodiny.
Druhé, první, přízemí. Směr skříňka. Kolena místy narazily a uniformní podkolenky sjížděly. Natsumi bežela, jak nejrychleji uměla. Měla velmi napilno. Nemohla se dočkat domova. Nemohla se dočkat toho, až vezme svůj deník a napíše další část příběhu, na kterém pracuje po 4 měsíce. Rychle si uchovávala svou inspiraci z dnešních hodin. Nasedla na kolo a začala uhánět, jen za sebou uslyšela hlas volající kamarádky. Nesměla se nechat zdržet. Ničím. U vlakového přejezdu rychle přidala, aby ji nemohl spoj v 16:43 zastavit. Konečně projížděla lesem ohlašujícím její domov. Vždy, když jím projížděla, cítila zvláštní a nepopsatelný pocit. Ale i tak ten pocit milovala. Mísil se společně s vůni mechu a léta. Tato kombinace vždy Natsumi vyvolala husí kůži a ani dnešek nebyl vyjímkou.
S pocitem v mysli zaparkovala kolo u branky a rychle vběhla do domu rovnou k šuplíku u jejího nočního stolku. Před dřevěným šuplíkem se zastavila a otevřela jeho tajemství. U této činnosti zpomalila své tempo a vychutnávala si každý pohled na její deník. Opatrně vytáhla nenápadnou, lesklou knihu se zeleným obalem. Přitiskla si ji na prsa a s úsměvem na tváři pochodovala celým domem hledajíc svého bratra Shina. Místo toho v kuchyni narazila na Satu. Malé bílé Shiba Inu s korálkovýma očima. I přes všechnu její roztomilost ji Natsumi s naštvaným výrazem pokárala: ,,Satu? Fuj! Tady nesmíš být," a uchopila štěně. Se Satu pod jednou paží a knížkou pod druhou se Natsumi vydala před dveře, kde položila žijící náklad z jednoho ramene a vrátila se zpět do kuchyně, kde ulovila červené jablko. S plnou pusou na dvorku podrbala Satu po bříšku a vydala se směrem k tomu voňavému místu - lesu, kde velmi ráda pokračovala a rozšiřovala svou fantazii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyWolf LadyWolf | Web | 12. června 2013 v 17:00 | Reagovat

Pěkné :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama