Superstáár

14. února 2013 v 20:02 | Shaymin |  Co si myslím o...
Dneska jsem se přihlásila a zleva na mě vyskakuje lesknoucí se Soukup. Fuj, to jsem se lekla! Baví tě to, chlape? Nemyslím si. Netváříš se moc nadšeně a já se ti nedivím.
Sedíš v křesle před tebe chodí namyšlení spratci s vysokým sebevědomým, které dovezli jejich rodiče v sooper chooper car. Ano, ne, ne, ano... Máš to napsané ve scénáři, tak si nevymýšlej. A... Má to ještě cenu? Jediný, kdo ze soutěže někam prorazil, byla Aneta Langerová a to jen díky tomu, že byla z první řady. A co ti výherci dnes?
Přijdou na konkurz, prozpívají se (dejme tomu) do finále, kde kvůli svému neodolatelnému pohledu a nagelovaným vlasům, které uvádí fanynky bez mozku do kómatu, vyhrajou a tak vydělají společnosti Nova obroskou sumu. A tím to nekončí. Pak jim svou duši stejně upíše. Tak 2 měsíce vude jezdit po vystoupeních, objevovat se v reklamách, v nějakých rozhovorech a tím to končí. Můžete se vrátit zpět do školy a sem tam zajedete na kulturák zazpívat několika důchodcům a vašim věrným fanouškům (pokud nějaké máte). A tak rychlí život superstar skončí. Ale nezoufejte! Hlavně, že máte talent a vás hledali...
Má cenu za tuto roční slávu ztrácet úctu, soukromí a duši. Pochybuji, silně pochybuju.
Na druhou stranu, znám spoustu lidí, kteří na Superstar hledí a posílají SMS ve víře, že jejich synovec vyhraje. A o těch lidech jsem si myslela, že jsou inteligentní (samozřejmě, že ne všichni). Je to tak trošku smutné, když vidíte, jak tyto společnosti tahají z lidí peníze, kteří doufají, že tak někomu pomohou dosáhnout snu. Ale o tom ten dnešní svět asi je... Ale nezoufejte! Vždyť vy máte talent a na vás čekali!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama